Janča

21. května 2012 v 20:39 | Janča |  Autorky projektu

www.jancapovidky.pise.cz

Je zvláštní povahy. Často usměvavé, s chutí do života, i když nikdy nemůže nikdo vědět, co se pod jejím úsměvem ukrývá. Jindy jí dokáže jediné špatné slovní spojení a její pochybnosti jsou už v každém směru v pohybu. Umí naslouchat a ráda pomáhá lidem, i když si často není jistá, jestli se jí to povedlo. Má mimochodem taky "majáček", který z celého svého srdce nesnáší, ale bohužel tu je. K čemu vlastně slouží? Opravdu zkráceně řečeno - majáček dokáže v minutě úplně obrátit její náladu z původní vysmáté na totálně smutnou. Dokáže odpouštět, i když si někdy není jistá, jestli si to ten určitý člověk zaslouží - pravidelně s výjimkou jejích milovaných, "strážného anděla" a snad i kocoura.
Miluje svůj svět fantazie, ve kterém píše své milované povídky, které jí umožňují únik od každodenního režimu v reálném světě. Miluje Michaela Jacksona, o kterém by mohla mluvit hodiny a hodiny, možná i celé dny, a pořád by měla co. Kdokoli by jí mohl vyvracet její názory o něm, ona by je nezměnila. Michael tu byl, je tu a vždycky tu bude... Miluje Stephena Kinga, který je jí vzorem číslo 1, a jeho knížky. Miluje své přátele. Miluje svou rodinu. Je originál a nehodlá se jen tak kvůli někomu měnit.

Janča


 


Komentáře

1 Mandy Mandy | Web | 28. května 2012 v 16:14 | Reagovat

Janinko, dokážeš člověku pomoct, když je na dně. :-) Moc ti to sluší - a to, že bys mohla mluvit o Michaelovi hooodně dlouho máme určitě společné :-D Stejně jako celá naše MJ rodinka, myslím :-D :-) Mám tě ráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama