Monika

23. května 2012 v 15:44 | Monika |  Autorky projektu

www.amonikam.blog.cz


Uff, kde začít..... takže jmenuji se Monika a je mi 26 let. Narodila jsem se přesně měsíc po Štedrém dni ve znamení Vodnáře. O vodnářích se říká, že jsou velcí romantici. Mají rádi bezprostřední kontakt s přírodou. Často vedou vnitřní spor mezi pesimismem a optimismem. Jsou schopni dostat se do takové deprese, že se pak stávají nerozhodnými a prakticky nefunkčními. V opačném případě dokáží ostatní velice rychle a bezelstně nakazit svou dobrou náladou. Bývají dobrými společníky. Nemají předsudky......což na mě sedí dokonale.....:)

Od ostatních blogerek se liším v zásadní věci a to, že i přes svůj "mladý " věk jsem dvojnásobná maminka :) Takže asi nemusím říkat co a kdo je mou každodenní a životní náplní :D. I když si tohle období svého života patřičně užívám jsou dny, kdy mě mé ratolesti totálně vyčerpají.....To se vždy nemohu dočkat večera, kdy spokojeně chrupkají ve svých postýlkách a já si hodím nohy na stůl, v náručí svírám notebook a unáším se do říše fantazie a snů v podobě psaní básní a povídek.

Jinak jsem normální holka, na které v podstatě není nic zvláštního. Jsem kamarádská, upřímná a pro druhé bych se rozdala. Mou největší slabinou je to, že neumím říct slůvko NE a taky, že se někdy dokáži totální vytočit kvůli kravině. Ale za to se nebojím říct pěkně od plic, co si o druhých myslím a za svou rodinu bych se byla jako lev :) To samé pro MJ rodinku, díky které jsem našla spoustu přátel a spřízněných duší. Já boužel v reálném životě moc těch opravdových přátel nemám a když nějací jsou, většinou nejsou po ruce, když si potřebuji vyzlít srdíčko.:(

Nesnáším "chytré" lidi, kteří si neustále na něco hrají, hloupost a ty, jenž dokáži už jen svou přítomností v ostatních vzbudit nepříjemný pocit a to v podobě zkažené nálady.

Svůj volný čas ( jehož je opravdu díky dětem málo ) trávím většinou koukáním do monitoru a klábosením s vámi. Ale také si ráda spříjemním večer se skleničkou bílého vínečka, které opravdu zbožňuji :) Ne, nebojte se, nejsem žádný alkoholik, ale člověk někdy potřebuje vypnout a to úplně :D a já rozhodně nejsem vyjímkou....

Čeho bych ve svém životě chtěla dosáhnout? Nemám konkrétní velký sen. Snad jen, aby lidé kolem mě, na kterých mi záleží žili šťastně a spokojeni. Aby své životy jen tak nežili, ale žili svůj sen.

A co je mým mottem? .......... SPADNEŠ-LI SEDMKRÁT, VSTAŇ PO OSMÉ......

Tak to jsem já.......usměvavá jindy smutná, veselá i podrážděná, milá a taky dokáži být pořádně nabroušená.....ale v podstatě jsem mírumilovný člověk, který se snaží vždy jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, i když to jde někdy velice těžce.

Takže mě prosím berte takovou jaká jsem i s mými chyby, protože kdo z nás je opravdu dokonalý?!.....

Monika

 


Komentáře

1 Mandy Mandy | Web | 28. května 2012 v 16:05 | Reagovat

Jsem hrozně ráda, že jsem se tu o tobě něco dozvěděla :) A myšáčci na fotkách jsou naprosto ú.ž.a.s.n.í. x) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama