Zuzy

21. května 2012 v 20:35 | Zuzy |  Autorky projektu

www.zuzyjacksonka.blog.cz


O mě.. ? Vezmu to stručně.. Jsem obyčejná, pracující ženská! Mám ráda pohodové lidi, legraci i když někdy není čemu se v životě smát, důležitý je si zachovat smysl pro humor.. i přesto, že vám táhne na 40tku !:-) Jsem narozená ve znamení štíra a i tak, že raději řeším věci v klidu, někdy když mě někdo opravdu vytočí, neváhám použít svůj jedovatý zub.. Ale to se stává jednu maximálně dvakrát do roka! :-)) Naopak, jsem i ráda, když má někdo ve mě důvěru a přijde si postěžovat, svěřit se co ho trápí... a může si být jist, že to ze mě nikdo nevytluče!!! :-)

Prostě, co jsem objevila blogový svět, díky povídkám a jsem za to neskutečně ráda, protože jsem našla vás moji milovanou MJ rodinku. Ráda sním, nebo si představuji, to mám už od dětství a to se nejpíš nezmění.. proto můj blog nese název Nezapomeň snít!!! Protože je to důležité, sny někdy vše začíná , tak je pomalu přetváříme do reality... SNY A NADĚJE UMÍRAJÍ POSLEDNÍ !

No a měla bych říci, že jsem Michaelovou fanynkou od svých 16 let... ano, tato láska nerezaví a jsem za to neskutečně ráda, protože mám ráda Michaela a vás, kteří ho máte rádi ! :-))

Zuzy


 


Komentáře

1 Mandy Mandy | Web | 28. května 2012 v 16:12 | Reagovat

Ano, sny a naděje umírají poslední, krásně jsi to řekla :-) Mám tě moc ráda a musím říct, že jsem tohle přečetla jedním dechem :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama