Kapitola 4. - Our story, our love...

5. srpna 2012 v 22:35 | Hanylen |  Projekt - Our story, our love
Musím pochválit Haničku, že se do toho dala s takovou vervou a vůbec neotálelaMrkající Sepsat dílek ani ne za 2 dny... holky, vy jste prostě úžasný! Je vidět, že vás to chytlo a já jsem za to neskutečně ráda!!!!
Za sebe musím prohlásit, že jak tak koukám na tu gradaci, děsím se toho, až to zas výjde na měRozpačitý Haninka to pěkně rozjela a všechna čest teda! Zas před jejím psaním musím smeknout! Neskutečně popsaný! No však uvidíte sami:) Máme tu první Michaelův výstup a mě až mrazilo v zádech:) Teďka je to na tobě, Moničko, zlatíčkoRozpačitý Držím palce se psaním a Vám ostatním přeju příjemnou zábavu...Autor: Hanylen
Blog: hanylen.blog.cz

"Pojď dál a vyprávěj mi o sobě. Prý máš velice zajímavou a nádhernou práci" vyzvala mě Jermainova maminka. "Nebo bych spíš měla říci poslání?"poznamenala, když se usadili společně s Jermainem, Hazel a dětmi ke stolu. I přesto, co všechno tato žena jistě prožila a přes její věk, měla živé oči ve tváři se jí odrážela radost, že může s mluvit s někým, kdo jí z vlastních zkušeností může rozšířit obzory.
"To máte pravdu, paní Katherine. Dá se mluvit o štěstí, že moje práce je zároveň i mým koníčkem. Je úžasné, co nám historie dokáže prozradit o nás samotných a co ještě skrývá".
"A víš, že to samé říká i Michael? Také se o historii zajímá. Má ostatně mnoho zájmů., až mám často obavy, že se moc přetěžuje, ale on tvrdí, že chce prožít život naplno a poznat co nejvíc…"
Při vyslovení jména nejznámějšího člena rodiny jsem zpozorněla. "Musím říct, že se nemůžu dočkat, až se s ním seznámím osobně", přiznala jsem. "Jermaine mi hodně vyprávěl o společných zážitcích a jistě nepřeháněl.". "Určitě si budete dobře rozumět", usmála se paní Katherine. Ale mě v tu chvíli neunikl trochu trpký Jermainův výraz… jakoby říkal: ach, už zase Michael... Věděl bezpochyby, jak jeho mladší bratr působí na ženy a tušil, že ani já nebudu výjimkou.. Navíc je teď po rozvodu s Debbie opět volný. Majordomus mu nalil čaj, potom se k němu naklonil a něco mu tiše oznamoval. "My o vlku..."
"Strýček, strýček Doo Doo je tady", vypískly děti, než stačil Jermaine doříct, vyskočily a hnaly se od stolu.. "Dojíst! Nejdřív dojíst", volala na ně Hazel, ale marně a tak jenom bezmocně pokrčila rameny. Jak se jednalo o Michaela, veškerá výchova selhávala.
Vrátily se za chvíli s hubeným mužem oblečeným v upnutých džínách a volné červené košili, kterého strkaly před sebou. Suitu uzavírala kudrnatá černoška v dlouhé pestrobarevné sukni, Vedla za ruce dvě ještě menší děti, blonďatého chlapečka a holčičku s copánky…
"Kdo ho první chytí?" zvolal vysokým hlasem, sundal si z hlavy tmavý klobouk se širokou stuhou a hodil ho do dálky, nehledě na to kam dopadne.
Tím docílil, že ho děti na chvíli pustily a on se mohl přivítat s paní Katherine a rodinou.
"Emisi, jak se máš?" objal Jermaina, který mu šel vstříc. "Báječně", odpověděl mu Hernie.. Pak vzal mou ruku do své a představil nás. "Grace, tak tohle je můj slavný bratr Michael, osobně. Michaeli, představuju ti Grace, moji snoubenku".
"Moc mě těší, Grace", upřel na mě Michael své čokoládové oči, hrající šibalstvím. Měl úzký nos se špičkou trochu nahoru. Vůbec ne znetvořený, jak se všude psalo. Rty se mu zvlnily v okouzlujícím úsměvu, potom k nim zvedl mou ruku a políbil ji. Přestože mě nepolíbil na ústa, ten polibek jakoby projel celým mým tělem. Pramen jeho havraních vlasů se přitom jemně dotkl mé paže a při jeho pohledu jsem cítila, že rozpačitě červenám jako nějaká puberťačka. V tu chvíli se ozval mobilní telefon patřící paní Katherine.
Pomalu k němu došla a nasadila si brýle zavěšené na řetízku, aby viděla na zprávu. "Píše Joe, že se zdržel, ale prý se určitě do večera objeví…tak ho omluv, Grace", oznámila mi, sotva ji dočetla.
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 6. srpna 2012 v 7:13 | Reagovat

Haničko co mi to jen děláš :-D Holky, teď mám pokračovat já? Zrovna, když se to tak rozjíždí....ale jste mršky víte, kolem Mika kroužíte obloukem a co mám teď dělat já? No nic asi se z domu přenesu o povídání o počasí, páč jinak to nevidím :-D Parádní výkon Hani, pokusím se jak nejvíce budu moc navázat, ale jrestli to stihnu v takové rychlosti nevím :-( Čímž se všem omlouvám, sice i já byla pro přidávat každý týden, ale toten týden mi to nevychází od středy jedu pryč a vrátím se v polovině příštího týdne. Budu se snažit sice něco sesmolit během dneška a zítřka, ale nic neslibuji.  Nezlobte se za to prosím na mě :-)

2 Zuzy Zuzy | Web | 6. srpna 2012 v 12:48 | Reagovat

Haničko skvěléééé! Bože holky já mám takovou radost, že vás můžu číst.. mám nehoráznej abták, Pc stávkuje. Haničko, mezklamals, tak nějak ty spřízněné duše píšou jedním hlasem, tak nějak mi to přijde a Hani, dalas tomu šťávu a budoucí erotický náboj a to pravé jiskření. Tleskám!♥

3 hanylen hanylen | 6. srpna 2012 v 12:49 | Reagovat

[1]:Mončo, to je v pohodě, vždyť to není sprint! :-D  :-)

4 Laneey Laneey | 15. srpna 2012 v 18:35 | Reagovat

ty bláááho , hej tak to je drsné ! jak to úžasně navazuje 8-O  :-) opravdu tleskám Haničko, ten Michaelův polibek na dlaň ..noooa s Grace už to začalo škubat :D ..hej cože strýček Doo-Doo ? :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama