Tak první kolo za námi...

16. srpna 2012 v 14:48 | Jeana |  Poznámky
Jak již název odpovídá, máme za sebou první kolo a to v neskutečně rekordním čase! Holky, musím Vás všechny pochválit, co dílek to skvost! Mike by z Vás měl určitě radost! Protože tohle je rarita, něco naprosto unikátního a osobně musím říct, nikdy jsem nevěřila, že to takhle parádně s přehledem budeme zvládat. Navíc mi dělá ohromnou radost na dušičce, s jakou vervou jste se do toho všechny daly! Ani ne za týden, ale slovy do pár dnů jsem obdržela dílky od většiny z vás a právě díky tomu je vidět, jak vás to všechny chytlo! Pevně věřím, že tímhle tempem a s takovouhle vervou máme opravdu šanci tenhle projekt jednoho dne zdárně dokončit! Jak kdysi řekl jeden chytrý pán: Pevné jádro zůstává! A já věřím a doufám v to, že v našem případě to bude zrovna tak:) Jste úžasné!LíbajícíJoooo..a ještě abych nezapomněla. Laneeyka mi ještě poslala k povídce jeden nápad, který si tu teď troufám zveřejnit:)

Laneey: A jen tak mě napadlo..nedáme naší povídce jméno ? Říkat naše společná povídka, je moc dlouhé , napadlo mě Keep the Faith ..Michael tam zpívá něco jako : Zachovej svou víru , stůj nohama pevně na zemi apod., ten song je plnej života..dokonalej :) a my věříme v Michaela..prostě jen tak mě to napadlo, budu ráda, když vyjádříte svůj názor.

Co vy na to? V levé části blogu, dole pod seznamem kapitol máte k tomuto návrh malou anketku. Budu se těšit na vaše vyjádření:) Názor s větším počtem hlasů rozhodne.:)
 


Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 16. srpna 2012 v 15:19 | Reagovat

Laneeyka je hlavička!Mě se název líbí, já taky když píšu povídku, název jí dám až později, až se rýsuje děj. Já to tedy beru  "šéfe! :-D ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama