Kapitola 9. - Our story, our love

12. září 2012 v 11:12 | Hanylen |  Projekt - Our story, our love
Holky, děkuju! Nestíhám se divit, jak to letí:) Hanička dle svých slov chytla po Zuzyně kapitolce slinu a ještě včera mi poslala dílek:) Osobně musím říct, že s navazováním na Zuzy ses poprala výborně:) ta dějová atmosféra položená návštěvou oblíbení Michaelovi restaurace je kouzlená. Ale co ten konec???? Moničko, zachraň je:)
Omlouvám se až za dnešní uveřejnění, ale vážně nestíhačka:(((Autor: Hanylen
Blog: hanylen.blog.cz


Michael nabídl Grace galantně rámě, do kterého se zavěsila a směřovali k zadnímu východu,
Kde jim Wayen s dalším bodyguardem udělal cestu a chránil je vlastním tělem. Michael podržel Grace dveře limuzíny a nechal ji nastoupit jako první. Sotva se dveře zavřely, byli v bezpečí… ano, tělesně ano, ale jejich srdce byla vydána všanc tomu druhému. Táhlo je to k sobě, aniž by si to každý z nich připustil. Inu, rozum bývá někdy krátký na to, co se odehrává v srdci. Hovor cestou nenuceně pokračoval, zatímco vůz zabočil do poklidné luxusní čtvrti v Hollywoodu. Dokonce se zdálo, že parkoviště je prázdné, jakoby personál i celá restaurace očekávala příjezd vlivného a známého hosta.

Graigova restaurace, před kterou zastavili, se nacházela v západní části Hollywoodu.
"Byl jsem tady už několikrát na doporučení svého přítele", prozradil Grace Michael.
"Má trochu netradiční atmosféru… přímo z ní dýchá Hollywood, ale právě to mám rád. Doufám, že budeš stejně spokojená jako já", dodal ještě předtím, než jim Wayen otevřel dveře limuzíny aby mohli vystoupit ven.
Michaelovi to v černých kalhotách a vínovém saku moc slušelo a Grace si znovu uvědomila, že na ni ještě nikdo takhle nezapůsobil svou zvláštní přitažlivostí. Ani Jermanine ne.
Dost…už si musí zakázat takové úvahy.
Doprovázeni Wayenem a ještě jedním členem ochranky vstoupili dovnitř restaurace, kde večeřelo už několik hostů, vesměs z uměleckých kruhů. Když je zahlédli, zdravili je s úsměvem kývnutím hlavy. Číšník oba uvedl ke stolu u stěny na které dominoval velký obraz Donalda Trumpa s kuřetem na hlavě a hned jak Grace tohle viděla, stěží zachovala vážnou tvář a nemohla se udržet smíchy. Otočila se k Michaelovi a zjistila, že je na tom stejně.. Musel si dát jednu ruku před pusu, ale i tak bylo poznat, že se směje a zároveň sledoval její reakci.
"Miluju nejen umělecká díla, ale například i tenhle obraz", prozradil jí.
"V naší galerii by určitě místo nenašel, ale to, co člověka rozesměje má taky svoji hodnotu", dala mu za pravdu. Než jim přinesl špenátové ravioli v italské rajčatové omáčce a těstoviny s tuňákem, které si objednali zjistila Grace, že ačkoli se to na první pohled nezdá, mají Michael i Jermaine mnoho společného.
Především zájem o duchovní život a o knihy. Jermaine vlastnil doslova sbírku knih o islámu.
Říkával Grace, že hodně lidí islám nechápe, ale ten kdo porozumí jeho významu, naučí se být lepším člověkem. Michael jí při rozhovoru prozradil, že si často představovali, jaké by to bylo kdyby opustili svá těla a sami sebe pozorovali, jak je vidí jiní. "Myslím, že to by nás v mnoha směrech zlepšilo", uvažoval. Své ravioli ani nedojedl, ale nad čokoládovým dortem, který přinesli jako dezert se mu rozzářily oči a vychutnal si ho přímo s dětskou radostí. V tu chvíli před sebou Grace zase přestávala vidět celebritu, ale toho chlapce z Gary, který si potrpěl na sladkosti.
Když spolu opět vycházeli zadním vchodem, překvapil je náhle záblesk fotoaparátu, který zahlédli kdesi za autem. Než se stačil Wayen s kolegou vzpamatovat, zaslechli zvuk motorky, který se ztrácel kdesi v boční ulici…


Skoro do rána nemohla Grace usnout. Nemohla vyhnat z hlavy jak Michaela, tak nešťastnou náhodu s fotografem, Buď to mohla být náhoda, restauraci navštěvuje hodně známých lidí a nebo někdo dostal echo. Obávala se jen toho, jak zareaguje Jermaine, jestli se fotka druhý den objeví v nějakém plátku. Přejde to s nadhledem, protože zná papparazi anebo si to kvůli Grace zase vezme osobně a vyvolá žárlivou scénu?
 


Komentáře

1 Monika Monika | 12. září 2012 v 12:30 | Reagovat

Ty jo, tak se nám panečku přiostřuje :-D Ten konec je parádní Hani, líp si to vážně nemohla udělat :D Takže ti pěkně děkuju :-D
úžasně popsaná scénka v restauraci, jako bych tu večeři jedla s nimi. Vážně smekám :-D

2 hanylen hanylen | 12. září 2012 v 12:39 | Reagovat

[1]:Díky Mončo, doufám, že jsem ti dobře přihrála na smeč a přeju ti hodně štěstí :-)

3 Zuzy Zuzy | Web | 12. září 2012 v 20:29 | Reagovat

Hani, jsi úúúžasná ! Jako nejdřív se musím smát stejně jako ti dva.. asi moje bujná představivost.. :-) A pak normálně dostanu hlad.. meníčko jsi jim vybrala skvěle!  :-).. alre to, že nejdou jeden druhému z hlavy chápu.. ovšem Jermanie to chápat nejspíš nebude.. až uvidí fotku, kdekoliv.. a bude to mazéééc.. když ho před tím varoval.. Mony, začni trénovat box.. ty dva bráchové se servou.. i když Mike měl černý pásek v karate.. Tak Jermanie, už abys měl zásobu ledu ! :D  :D

4 hanylen hanylen | 12. září 2012 v 22:32 | Reagovat

[3]:To je Zuzy fakt, Jermaine je větší, Mike zase rychlejší a šikovnější!! :D

5 Laneey Laneey | Web | 30. září 2012 v 10:00 | Reagovat

krásnej díleček :-) ale ten zatracenej paparrazzi nadělá ještě veký problémy co ? no bojím se Jermainovi reakce :-x  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama